Poilsio nameliai su vaizdu į Balčio ežerą, Molėtų raj.

Nendriunameliai.lt interneto svetainė gerbia savo klientų ir kitų fizinių asmenų, kurių asmens duomenis tvarko, teisę į privatumą bei duomenų apsaugą, todėl stengiasi užtikrinti tinkamą mūsų tvarkomų asmens duomenų apsaugą ir saugumą.

Užpildydami kontaktų formą sutinkate, kad esate informuotas/a, kad galite bet kada atšaukti savo sutikimą išsiųsdamas/a laišką el. pašto adresu info@namelisdviems.lt

Užpildydami kontaktų formą sutinkate, kad užklausoje pateikti duomenys būtų renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Galite bet kada atšaukti savo sutikimą išsiųsdamas/a laišką el. pašto adresu info@namelisdviems.lt

 

Rezervacijos neatšaukiamos dėl jokių priežasčių.

 

Slapukų politika

Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies), todėl paaiškiname, kaip jie veikia bei kaip galite juos pašalinti.

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti vartotojo naudojimosi interneto svetaine įpročius. Įprastai slapukų rinkmenos įrašomos į vartotojo įrenginį ir vartotojui sugrįžus į interneto svetainę, jam pritaikomas turinys pagal jo poreikius ir ankstesnius pasirinkimus.

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių vartotojo duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Informacija, surinkta naudojant slapukus, mums tarnauja mūsų tinklapio naudojimo statistikos analizei.

Visa informacija apie mūsų tinklapyje naudojamus slapukus, jų galiojimą bei naudojimo tikslus pateikiama lentelėje žemiau.

Slapuko pavadinimas Slapuko aprašymas Įrašymo momentas Sesijos trukmė
woocommerce_cart_hash
woocommerce_items_in_cart
Slapukas padeda nustatyti, ar vartotojas turi produktą ar paslaugą krepšelyje. Pradėjus naršyti svetainėje 1 metai
hemify-popup-6361
themify-builder-tabs
Padeda svetainei žinoti kada rodyti iššokantį langą. Pradėjus naršyti svetainėje 1 diena
wp-settings-time-1 wp-settings-1, Patikrina ar naršyklė leidžia slapukų naudojimą. Pradėjus naršyti svetainėje 1 diena
autoptimize_feed Padeda svetainei optimizuoti svetainės krovimo greitį, slapukai praneša svetainei kada yra laikinoji atmintis yra atnaujinta. Pradėjus naršyti svetainėje 1 diena
       
       
       
       

Standartiniai naršyklių nustatymai leidžia priimti slapukus, tačiau vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Atlikus šiuos nustatymų pakeitimus kai kurios tinklapio dalys gali visai neveikti arba veikti netinkamai. Mobiliųjų įrenginių vartotojai, norėdami išjungti slapukų rinkimą, turėtų vadovautis įrenginio nustatymais.

Išsamesnės informacijos apie slapukus rasite www.aboutcookies.org